Yatırım İşlemleri

Home » Yatırım İşlemleri

KRON FINANCIAL SERVICES

Kron Finance tüm süreçlerini müşterinin en hızlı ve en kolay, kendisinin yapabileceği şekilde geliştirmektedir. Yatırım hesabınıza para göndermek için Türkiye’de ilk defa Kron SCA Login tarafından “otomatik para transferi” sistemi geliştirilmiştir. Hesabınıza yatırdığınız para bir kaç dakika içerisinde otomatik geçer. Bunun haricinde gelişmiş finansal ağı sayesinde maksimum 30 dakika içerisinde yatırım işlemleriniz sonuçlanır ve yatırım hesabınıza aktarılır.

 

TL VE DOLAR OLARAK PARANIZI GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Kron Finance hesabınıza yatıracağınız parayı  TRY ya da USD  olarak gönderebilirsiniz. Eğer para gönderiminizi TRY  olarak yaptıysanız ve yatırım hesabınız USD cinsinden ise, döviz değişimi yapılması gerekir. Bu işlemi Banka üzerinden güncel kur ile yapıyoruz.

Anında Para Transferi Yapabileceğiniz Bankalar

Fiyat Sağlayıcılarımız

Uluslararası ve güvenilir fiyat sağlayıcılarımız

Bu sitede yer alan tüm içerik ve hizmetler telif haklarına tabidir ve tüm hakları “Kron Financial Consultancy LLC” firmasına aittir.

İşbu web sitesinin herhangi içeriğinin kullanımı “Kron Financial Consultancy LLC” firmasının resmi temsilcisi tarafından onaylanmalı ve orijinal kaynağa ilgili internet bağlantısını içermelidir.

Herhangi “Çevrimiçi – brokerlik” veya “Çevrimiçi – Forex” tipi üçüncü taraf şirketler işbu web sitesinde yer alan içeriği ve “Kron Financial Consultancy LLC” firmasına ait değiştirilmiş yazıları kullanma hakkına sahip değildir. İhlal halinde bu şahıslar fikri mülkiyetin korunması kanunu kapsamında yargılanacaktır.

Kron Financial Consultancy LLC – Finansal Hizmetler Kurumu (FSA) tarafından tescil edilen Sınırlı Sorumluluk Şirketlerinin sicil memuru tarafından 3478 KRN 2018 tescilli numarası altında kurulmuştur.

Bu web sitesindeki tüm aracılık faaliyetleri Kron Financial Consultancy LLC tarafından sağlanmaktadır.

Risk Uyarısı:
Kaldıraçlı işlem gören tüm finansal ürünler, sermayeniz için yüksek derecede risk taşır. Bunlar tüm yatırımcılara uygun değildir.Lütfen riskleri tamamen anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiyeler isteyin. Daha ayrıntılı bilgi için tam Risk Uyarısı ve İş Şartları’na bakın.

Tarayıcınızın güvenlik testleri yapılıyor. Lütfen bekleyiniz